Wielki sukces naszego wychowanka !!!

Wielki sukces naszego wychowanka !!!

Bartek Stupak z grupy 6-latków zakwalifikował się do Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków
    „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki” który odbywa się 14. 06.2013r. w Białymstoku. Bartek wystąpił z wierszem
„O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”. Zaprezentował się wzorowo - nienaganna dykcja i dobrze dobrany do temperamentu dziecka wiersz sprawił, że jury przyznało naszemu przedszkolakowi

I MIEJSCE i złotą różdżkę a także inne atrakcyjne nagrody.

Konkurencja była naprawdę duża, bo aż 48 dzieci wystąpiło na scenie. Recytowanym wierszom przysłuchiwała się Dobra Wróżka i 3 osobowe jury. Duża scena, przyciemnione światła, publiczność i świadomość oceniania występu przez członków jury sprawiły, że stres który przeżywał chłopiec był ogromny – „Ze zdenerwowania pociły mi się ręce” mówi Bartek w rozmowie z nauczycielkami. Jego mama podkreśla, że sukces zawdzięcza on wytrwałości i codziennemu utrwalaniu wiersza. Nasz wychowanek przygotowywał się jednak do swojego występu z wielką ochotą i podekscytowaniem.

Całe grono pedagogiczne gratuluje zdobycia I miejsca
 i życzy dalszych sukcesów Bartkowi.