PRZEGLĄD MAŁYCH TALENTÓW

PRZEGLĄD  MAŁYCH  TALENTÓW-2014 r.

"PRZEGLĄD  MAŁYCH  TALENTÓW"

Dnia 04.04.2014r. w naszym przedszkolu po raz pierwszy odbył się „Przegląd Małych Talentów”.

Każde chętne dziecko miało okazję zaprezentować swoje wyjątkowe umiejętności. Przedszkolaki śpiewały piosenki, tańczyły, wykonywały prace plastyczne  i techniczne. Były też dzieci, które chwaliły się talentem konstrukcyjnym. Występom młodych artystów przyglądało się Jury: Pani Dyrektor, przewodnicząca Rady Rodziców oraz jedna z nauczycielek a  także  rodzice i dzieci. Celem „Przeglądu Młodych Talentów” było zaprezentowanie zdolności i umiejętności przedszkolaków. Zarówno dzieci młodsze, jak i starsze mimo tremy wspaniale się zaprezentowały i zachwyciły wszystkich widzów. Wszystkie występy były ciekawe, a wybór najzdolniejszego przedszkolaka okazał się bardzo trudny.

Jury zdecydowało przyznać nagrody   w czterech kategoriach: duety, występy dzieci młodszych, występy dzieci starszych oraz talent konstrukcyjno-plastyczny. Publiczność doceniła wszystkich wykonawców gromkimi brawami, a o utalentowanych wykonawcach jeszcze nie raz na pewno usłyszymy. Wszystkie dzieci za swój wspaniały występ otrzymały nagrody, albowiem wszyscy okazali się zwycięzcami, zwłaszcza, że maluchy są spontaniczne, pełne zapału i po prostu lubią prezentować się na scenie. Przegląd umożliwił odkrycie w dziecku zdolności, dostarczył zarówno rodzicom, jak i nauczycielom wielu nowych doświadczeń.

Dziękujemy rodzicom i nauczycielom naszych zdolnych przedszkolaków za ich wkład w przygotowanie dzieci do występów.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM , BRAWO!