"Rodzinne Warsztaty Wielkanocne".

Rodzinne Warsztaty Wielkanocne

Przez ostatnich kilka dni odbywały się w naszym przedszkolu "Rodzinne Warsztaty Wielkanocne". W miłej i wesołej  atmosferze  przedszkolaki, ich rodzice       i rodzeństwo, mieli możliwość wykonać przeróżne świąteczne ozdoby. Wychowawczynie postarały się zorganizować warsztaty tak, by zarówno dzieci jak i dorośli mogli wykazać się swoimi artystycznymi zdolnościami. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się styropianowe jajka, które zostały ozdobione kolorową kaszą, wstążkami, cekinami czy brokatem. Powstały również kolorowe kurki, wesołe zajączki i baranki a także koszyczki na słodkie jajeczka czy też kolorowe podstawki na jajka wielkanocne.

Dzięki dużemu wyborowi materiałów plastycznych i wielkiemu zaangażowaniu wszystkich uczestników warsztatów powstały piękne i niepowtarzalne ozdoby na wielkanocny stół. Wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci opuszczali mury naszego przedszkola. Pomimo tego, iż warsztaty trwały dwie godziny, a rodzice niejednokrotnie przyszli na nie prosto po pracy, to jednak nikt nie wydawał się zmęczony czy znudzony – wręcz przeciwnie, dało się odczuć, że chętnie zrobiliby kolejne świąteczne rękodzieło.
        W przyjaznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko i niesamowicie twórczo.
                                Dziękujemy wszystkim za przybycie !!!