Strona głowna  /  Aktualności  /  OLIMPIJKA KLAS "0"
OLIMPIJKA KLAS "0"
data dodania: 2014-04-16 21:20:34
OLIMPIJKA KLAS "0"
          W czwartek 10 kwietnia 2014r. miało miejsce wielkie wydarzenie sportowe –

„OLIMPIJKA KLAS 0”. Zostało ono zorganizowane na hali w Szkole Podstawowej Nr 1. Brały w nim udział reprezentacje drużyn ze wszystkich przedszkoli w Sokółce. My również chętnie zgłosiliśmy się do tego przedsięwzięcia, by móc zaprezentować swoje umiejętności.
       W  dniu  rozgrywek wszyscy zawodnicy z naszej drużyny byli ubrani
w  jednakowe białe koszulki z logo przedszkola, przez co wyglądali wspaniale  i pokazali, że są fajną, zgraną drużyną. Konkurencje były dość skomplikowane ale świetnie dali sobie z nimi radę. Musieli wykazać się m.in. podczas biegu ze sztafetą, biegu slalomem i w omijaniu przeszkód. Warto było włożyć trochę wysiłku, ponieważ zdobyliśmy wspaniały puchar, dyplom i nagrody.
          Bardzo ważny okazał się doping kolegów i koleżanek na widowni, którzy mocno kibicowali i trzymali transparent z napisem „JEDYNKA GÓRĄ”. To była wspaniała przygoda, mamy nadzieję, że takich zmagań sportowych będzie więcej, bo sprawiają nam one dużo radości i uczą zdrowej rywalizacji.