Strona głowna  /  Aktualności  /  DAWCY UŚMIECHU - ZABAWKI NA ODDZIAŁ DZIECIĘCY

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW

NA ODDZIALE DZIECIĘCYM

SZPITALA  W SOKÓŁCE

W połowie października zorganizowano w naszym Przedszkolu zbiórkę zabawek, książek i gier edukacyjnych dla małych pacjentów Oddziału Dziecięcego Szpitala w Sokółce. W każdej z sal umieszczono wielkie pudełka z napisem „Dawcy uśmiechu”, gdzie  przedszkolaki wkładały przynoszone z domu przedmioty, które chciałyby przekazać swoim chorym kolegom. Dnia 13.11.2015 r. delegacja dzieci z Przedszkolnego Klubu Wolontariusza wraz z opiekunkami  pięknie zapakowała zgromadzone podarunki. Zostały one przewiezione do Szpitala. Tam uroczyście przekazano je pani Ordynator oraz przebywającym na oddziale dzieciom. Nasze przedszkolaki zostały również mile zaskoczone – obdarowano je słodkościami i pozwolono zwiedzić Oddział Dziecięcy, część Szpitala oraz przejechać się windą.