„Babciu, Dziadku, coś  Wam  dam,

tylko jedno serce mam,

a w tym sercu róży kwiat.

Babciu, Dziadku żyjcie sto lat !!!”

„Babciu, Dziadku, coś  Wam  dam,

tylko jedno serce mam,

a w tym sercu róży kwiat.

Babciu, Dziadku żyjcie sto lat !!!”

Święto Babci i Dziadka to wielka uroczystość w naszym Przedszkolu. Tego dnia przybywają zaproszeni, długo wyczekiwani  i bardzo ważni goście. To oczywiście nasze kochane Babcie i nasi kochani Dziadkowie. Tak też było i w tym roku! W piątek 22 stycznia w skromne progi naszych sal zawitali przystojni panowie i piękne panie. Tak ! To na ich przyjście tak długo czekaliśmy, bo kochamy ich najmocniej na świecie. Buziakom i uściskom nie było końca.

Pierwszym punktem programu był występ artystyczny, do którego przedszkolaki przygotowywały się starannie. Po nagrodzeniu popisów tanecznych i wokalnych przyszedł czas na wręczenie Dziadkom laurek
i złożenie życzeń. Następnie nasze panie zorganizowały konkursy, zabawy i tańce integracyjne, do których chętnych nie brakowało. Wszyscy doskonale się bawili, atmosfera była miła i przyjemna. Na zakończenie uroczystości wszyscy mogliśmy zdegustować pyszne wypieki naszych cudownych Babć – były wyśmienite.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom  za przybycie i wspaniałą zabawę.