BAL KARNAWAŁOWY 19.01.2011r.

wszędzie bale i prywatki,
piękne stroje, dziwne maski
śpiewy, tańce i oklaski.

19 stycznia w naszym przedszkolu odbył się, jak co roku, bal karnawałowy w baśniowej scenerii. Panie dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził  dzieci w radosny nastrój oraz zachęcił do wesołej zabawy. Dzieci zaprezentowały się w strojach swoich ulubionych postaci. Były wróżki, królewny, rycerze, piraci... i wiele innych bohaterów bajek. W szampańskich nastrojach dzieci bawiły się przy ulubionych przebojach. Zabawę uatrakcyjniły konkursy prowadzone przez Panią i Pana Sopelka.
Wspólnymi siłami dzieci pomagały Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola.

Czas wesołej zabawy oraz magicznej atmosfery szybko minął. Uwieńczeniem balu była wizyta Mikołaja, który obdarował dzieci prezentami, a pamiątkowe zdjęcia utrwaliły wspaniałe chwile balu.
  Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom wiele radości i mile spędzonych chwil.
Szkoda, że następny bal dopiero za rok...

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ