WIELKI RODZINNY PIKNIK

ŚWIĘTO RODZINY

Tradycją w naszym przedszkolu
jest obchodzenie

Nasze dzieciaczki zaprosily do przedszkola najbliższych członków swojej rodziny. Każda z grup przygotowała w swojej sali krótką część artystyczną. Dzieci chciały w ten sposób podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość, wyrozumiałość i opiekę. Mamusie i tatusiowie otrzymali również od swoich pociech piękne laurki. Te 15 minut wystąpienia było dla dzieci ogromnym przeżyciem, a zwłaszcza dla najmłodszych przedszkolaków. Niektórym z nich popłyneły łzy, inni nie mieli odwagi powiedzieć wyuczonych wcześniej słów. Jednak wszystkie swoim uśmiechem i spojrzeniem powiedziały rodzicom "kocham Was".

Po uściskach i buziaczkach, którymi obdarowały dzieci swoich rodziców, wszyscy ruszyliśmy na plac zabaw, gdzie czekała nas wielka przygoda. Dzieciaki zamieniły się w piratów a hersztem ich bandy był pirat Jeremi prowadzący spotkanie wraz ze swoim majtkiem pokładowym. Dzieci ścigaly się w różnych zawodach, np: przenoszeniu worków ze złotem, przeciąganiu liny, tańcach pirackich, wykonywaly zadania ukryte w balonach. Mali piraci znaleźli również wiadomość w butelce i skarb. Rodzice także mieli okazję się wykazać np w nadmuchiwaniu balonów.

Na wszystkich uczestników pikniku czekał pyszny piracki bigos i ciasto.
Zabawa trwała do godziny 17:00.

Mamy nadzieje, że wszyscy wrócili do domu z niezapomnianymi wrażeniami i uśmiechem na ustach.
Dziękujemy uczestnikom pikniku za przybycie.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ