DNI OTWARTE

WAŻNI GOŚCIE W PRZEDSZKOLU

Podczas trwających dwa tygodnie

DNI OTWARTYCH

do naszego przedszkola przybyło kilkoro gości.

Jako pierwsza odwiedziła nas pielęgniarka szkolna, z którą utrwaliliśmy zasady dbania o zdrowie. Opowiedział nam Ona również o swoim zawodzie i ciekawych przypadkach z którymi zetknęła się w swojej pracy.

Kolejnym gościem był dziadek naszego najmłodszego przedszkolaka z grupy „Wesołych dzwoneczków” – Pan Antonii Zubrzycki. Zagrał On nam przepięknie na akordeonie. Przy tak wesołej muzyce nie mogliśmy powstrzymać naszych nóg, dlatego też całe przedszkole roztańczyło się tego dnia.

Z wizytą do naszej placówki przyszli również strażnicy miejscy. Dzieci miały okazję przymierzyć czapkę strażnika i zobaczyć jak wygląda ich mundur. Panowie dokładnie też przepytali nasze przedszkolaki z zasad bezpiecznego poruszania się po jezdni i chodniku, a także opowiedzieli na czym polega ich praca.