OLIMPIJAKA KLAS

16 kwietnia 2015r. juz po raz kolejny, „starszaki” z naszego przedszkola uczestniczyły w Olimpijce klas „0”. W zawodach sportowych brały udział reprezentacje drużyn z sokólskich „zerówek”. Zawody odbyły się na hali w Szkole Podstawowej Nr 1.
                Na zawodników czekały cztery konkurencje, m.in. slalom i sztafeta. Dzieci dały z siebie wszystko. Konkurencjom towarzyszyły ogromne emocje, zaangażowanie przedszkolaków i oczywiście wielki doping koleżanek i kolegów. Młodych sportowców oklaskiwali również najbliżsi i licznie zgromadzeni uczniowie klas starszych szkoły podstawowej. Liczyła się radość i zabawa, a także fakt, że nie jest ważne, które miejsce zajmiemy, lecz to, że możemy brać udział w sportowej zabawie z innymi kolegami i koleżankami.
       Podsumowując zdobyte przez naszych małych sportowców punkty, w łącznej kwalifikacji przedszkoli zdobyliśmy III miejsce. Do przedszkola przynieśliśmy wspaniały puchar i dyplom, a także słodkie upominki. Cieszymy się, że ucząc dzieci zdrowej rywalizacji, promujemy także zdrowy styl spędzania wolnego czasu oraz dostarczamy im radości i satysfakcji z możliwości uczestnictwa w różnorodnych konkurencjach sportowych.
                 Gratulujemy małym sportowcom i życzymy im samych sukcesów w przyszłości!!!