Strona głowna  /  Galeria  /  Wizyta Pana Policjanta
Wizyta Pana Policjanta
data dodania: 2016-05-19

Dzieci z trzech grup „Wesołe Dzwoneczki”, „Zaczarowane Pacynki” i „Roztańczone Nutki” zgromadziły się na zajęciach z Panem Policjantem - Marcinem Połuszejko.  Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach i podróżować samochodem i rowerem. Nasze przedszkolaki posiadają takie wiadomości i swoją wiedzą chętnie dzieliły się z Panem Policjantem. Nasz gość opowiedział dzieciom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika. Następnie chętnym przedszkolakom pozwolił przymierzyć akcesoria policyjne, które wzbudziły ogromne zainteresowanie.

Strona: 1 2 3 4