TĘCZOWE KREDKI POD POMNIKIEM J. PIŁSUDSKIEGO

17 czerwca 2016 r. w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Historia w przedszkolu” mówiliśmy o Józefie Piłsudskim – naszym zasłużonym Polaku.

Najpierw udaliśmy się do kwiaciarni „Kwiaty Laro”, gdzie Pani pokazała nam, jak tworzy się kompozycje kwiatowe. Nasz bukiet był wyjątkowy, gdyż było w nim wiele akcentów patriotycznych – biało czerwone kwiaty, oraz kokarda w naszych barwach narodowych. Przy okazji tej wizyty dowiedzieliśmy się, jak wygląda praca w kwiaciarni i jakie akcesoria są niezbędne do stworzenia pięknych wiązanek. Dziękujemy za wspaniałe doświadczenie oraz za słodkie upominki, które otrzymaliśmy.

Następnie udaliśmy się pod pomnik Józefa Piłsudskiego, gdzie złożyliśmy kwiaty. Na zakończenie naszej wycieczki mogliśmy się pobawić na miejskim placu zabaw.