BAL KARNAWAŁOWY 2015 r.

BAL KARNAWAŁOWY 2015 r.

BAL  KARNAWAŁOWY
2015 r.
        Karnawał to czas radości i zabawy, dlatego też w Przedszkolu Nr 1 co roku organizowany jest Wielki Bal. To dzień długo wyczekiwany przez dzieci, gdyż zapowiada wiele atrakcji oraz niespodzianek.

W środę 14.01.2015 już od rana zaczęły pojawiać się w przedszkolu bajkowe postacie, wróżki, policjanci, piraci i rycerze. Niektórych kolegów trudno było rozpoznać w ich przebraniach, ale wszyscy wyglądali wspaniale.
       Grupy zebrały się w kolorowo przystrojonej sali, powitały zespół prowadzący. Rozpoczęły się tańce, konkursy i wesoła zabawa. Na wszystkich twarzach gościł uśmiech i radość. Jedną z niespodzianek było przybycie Świętego Mikołaja z prezentami. Pamiątką tego wspaniałego wydarzenia będą miłe wspomnienia i zdjęcia.