ŚWIĘTO RODZINY

ŚWIĘTO  RODZINY

W środę 27.05.2015r. tradycyjnie od kilku lat obchodziliśmy w Przedszkolu Nr 1 "Święto Rodziny”. To wyjątkowa okazja do promowania aktywnego sposobu spędzania czasu z najbliższymi. Już od południa do każdej z grup zaczęli przybywać liczni goście – mamusie, tatusiowie, rodzeństwo i najbliżsi naszych przedszkolaków. Świętowanie rozpoczęliśmy od występów artystycznych - dzieci śpiewały, recytowały wiersze, prezentowały przygotowane wcześniej układy taneczne, później rozdały rodzicom laurki i złożyły najserdeczniejsze życzenia. Ciekawą atrakcją okazała się degustacja bigosu oraz pysznego ciasta przygotowanego przez panie kucharki. Nie zabrakło też wspólnych zabaw, konkursów, którym towarzyszyły śmiech i zadowolenie.
            Przy okazji uroczystości „Święta rodziny” zostały ogłoszone wyniki rodzinnego konkursu plastyczno-technicznego „Ekologiczna zabawka”. Trudno było wyłonić zwycięzców, ponieważ wszystkie prace były rewelacyjne i pomysłowe.
Oto wyniki:
I miejsce – „KONIK” – Wiktoria Olechno z tatą Arturem
II miejsce – „KUCHNIA” – Adam Juchnik z mamą Wioletą
III miejsce zajęły dwie prace:
• „SAMOLOT DUSTY POPYLACZ”- Przemek Grusznis z mamą Moniką i tatą Michałem
• „LEŚNICZY – POMOC DLA ZWIERZĄT LEŚNYCH” – Jakub Natunewicz z mamą

WYRÓŻNIENIA przyznano pracom:
• „PIES TIK – TAK” – Natalia Czaplejewicz z tatą Andrzejem
• „CZOŁG RUDY 102” – Bartosz Fijał z tatą Wojciechem
• „PRZECHADZKA JEŻA” – Ola Grynczel z mamą Ewą.
      Gratulujemy zwycięzcom !
Dziękujemy także Rodzicom za wspólnie spędzony czas !