PRZEGLĄD MAŁYCH TALENTÓW

MAŁYCH  TALENTÓW

PRZEGLĄD

MAŁYCH  TALENTÓW

Dnia 27. 04.2016r. w Przedszkolu nr 1 już po raz III odbył się „Przegląd Małych talentów”. Dzieci prezentowały swoje umiejętności z różnych dziedzin: śpiew, poezja, taniec oraz umiejętności plastyczne. Rodzice włożyli wiele wysiłku żeby przygotować swoje pociechy do występu. Zwarci i gotowi stanęli do zdrowej rywalizacji.

Wszystkie występy były oceniane przez jury, któremu przewodniczyła pani Dyrektor Barbara Dubrówko. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Pierwszą grupę tworzyły dzieci młodsze. I miejsce zajęła Oliwka Popławska – piosenką „Nie tak, nie tak”, II miejsce – Patrycja Hapoń – piosenką „Drzwi do kariery”, III miejsce należało do Julii Łopateckiej – za wiersz „Na straganie”. W kategorii dzieci starszych bezapelacyjnie wygrała - Lena Hanczaruk, która zaprezentowała piękny występ baletowy. II miejsce przyznano Oli Tochwin za „Serce pik, pik, pik” a miejsce III należało do Szymona Sikorskiego za taniec breakdance.

Celem konkursu było zaprezentowanie zdolności oraz umiejętności przedszkolaków. Wszystkie dzieci mimo tremy cudownie się zaprezentowały. Jury miało w tym roku ciężki orzech do zgryzienia. Bardzo trudno było wyłonić zwycięzców, którzy otrzymali główne nagrody. Jednak dzięki naszym hojnym sponsorom wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się drobnymi upominkami.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie i obecność.

Po długich i burzliwych naradach jury wybrało laureatów. Dzięki wielu sponsorom wszyscy uczestnicy otrzymali upominki. Konkurs zakończył się wręczeniem dyplomów oraz nagród.

Serdecznie dziękujemy sponsorom wśród których byli:

1. Apteka „MELISSA” Sokółka
  2. Kawiarnia „LUKRECJA” Sokółka
  3. Klub Żeglarski „ŻAGIEL” Sokółka
  4. Hurtownia Narzędzi „KOM” Białystok
  5. Pizzeria „PEPERONI” Sokółka
  6. „BIURO – SERWIS” Sokółka
  7. „INWIDO POLSKA” S.A. Warszawa
  8. „BARTER” S.A. Białystok
  9. „METAL-FACH” Sokółka
  10.  Lodziarnia „STARA SZKOŁA”
  11.  Sala Zabaw „SMYKOLANDIA” Marta Halicka