ZACZAROWANE PACYNKI W BIBLIOTECE DZIECIĘCEJ

04 marca 2014r. „Zaczarowane pacynki” odwiedziły Bibliotekę Dziecięcą  w ramach omawianej tematyki - „ Zaczarowany świat bajek i baśni”.

Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Kilkoro z nich było wcześniej w bibliotece ze swoimi rodzicami , ale dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Dzieci miały możliwość przejść między regałami w wypożyczalni i czytelni . Dowiedziały się jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały i komentowały oglądane obrazki. Dziękujemy Pani   Jadwidze Słoma,   za serdeczne przyjęcie dzieci w bibliotece. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki nie tylko z uśmiechem na twarzy i zakładką do książki otrzymaną na pamiątkę, ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci do nas, aby móc się zapisać i korzystać z bogatej oferty dla dzieci.