MAJÓWKA GRASSROOTS DAY

Wielkie zwycięstwo! W środę 21.05.2014r. podczas „MAJÓWKI GRASSROOTS DAY” reprezentacja naszego przedszkola osiągnęła niesamowity sukces. Ośmiu starszaków (Tomek Acewicz, Kamil Piekarski, Angela Piskurewicz, Kacper Puszko, Kuba Rećko, Tomek Szczęsnowicz, Emilka Wiśniewska, Miłosz Zaniewski) zmierzyło się podczas rozgrywek piłkarskich z zawodnikami innych placówek. Podczas trzech meczy nasi sportowcy zdobyli aż 11 goli !!! – z czego 10 strzelił przeciwnikom Kacper Puszko okrzyknięty „Królem strzelców”.
    Ogromne znaczenie miał też doping kolegów i koleżanek i ich głośne kibicowanie. Wysiłek i starania sportowców zostały nagrodzone wspaniałym pucharem i prezentami.
     Oprócz meczy na stadionie czekały nas różne niespodzianki – zjeżdżalnie, trampolina i pyszne lody od „Matczaka” – chętnie skorzystaliśmy z wszystkich atrakcji. Spędziliśmy miły i rozrywkowy dzień pełen wrażeń i emocji.