WIELKANOCNE WARSZTATY Z UDZIAŁEM PAŃ Z UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU

Trwa okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych i chociaż zwyczaj dawania sobie kartek z tej okazji powoli zanika, my uważamy to za miły gest i postanowiłyśmy takie niespodzianki przygotować.
W związku z tym zaprosiliśmy do Przedszkola Nr 1 Panie z Uniwersytetu III Wieku, które pokazały nam jak ciekawie metodą quiling wykonać pocztówki. Takie warsztaty odbyły się w każdej grupie. Dzieci były bardzo zainteresowane i chętne do pracy. Zgodnie z instrukcjami pani Teresy Rygasiewicz zwijały papierowe paski, naklejały kolejne elementy i dopasowywały odpowiednie kolory. Efekt końcowy był niesamowity. Każda kartka była wyjątkowa i na pewno spodoba się osobie, która ją otrzyma.
    Dziękujemy serdecznie Paniom z Uniwersytetu III Wieku za zaangażowanie i poświęcenie nam swojego czasu.