ZAJĘCIA POKAZOWE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ZAJĘCIA  POKAZOWE Z JĘZYKA  ANGIELSKIEGO

W środę  (19.02.2014r.)  odbyły się w  naszym  przedszkolu  zajęcia  pokazowe  z języka angielskiego, prowadzone przez panią Edytę Kondrat. Naszą placówkę wizytowali tego dnia pedagodzy z Wielkiej Brytanii i przedstawiciele szkoły językowej „Linguo” z Łomży. Zajęcia prowadzone były przy zastosowaniu nowatorskiej metody „Global approach”.
Pomimo, iż zajęcia prowadzone były wyłącznie w języku angielskim, nasze przedszkolaki poradziły sobie świetnie. Widać było ich ogromne zaangażowanie w to, co działo się podczas lekcji. Wszystkie były skupione, alei i chętne do odpowiedzi. Podczas zajęć dzieci zaprezentowały piosenki, zabawy ruchowe, zabawy paluszkowe ale i utrwalały nazwy członków rodziny (mummy, dady, baby), oraz wielkości (big, small, tiny) – odwiedziły rodzinę misiów, gdzie miały okazję spróbować pysznej zupy.
Wszyscy goście byli pod wielkim wrażeniem zasobu słownictwa dzieci i stopnia rozumienia słów nauczycielki. Zachwyciło ich również to, jak dzieci pomagały sobie nawzajem podczas wypełniania kart pracy.

Życzymy naszym przedszkolakom dalszego zapału do poznawania świata po angielsku !!!