UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

STARSZAKI POŻEGNAŁY SIĘ
Z PRZEDSZKOLEM

W środę (22.06.2011 r.) starszaki pożegnały się ze swoim ukochanym przedszkolem.

O godzinie 10:00, kiedy już sala gimnastyczna zapełniła się rodzicami i dziećmi z młodszych grup, przyszli pierwszoklasiści weszli na salę krokiem poloneza. Pięknie zatańczyli przygotowany układ choreograficzny, po którym nastąpiła krótka część artystyczna przygotowana przez młodsze dzieci. Nasze starszaki popisały się również częścią artystyczną. Słowami wierszy i piosenek pożegnały swoje panie i całe grono pedagogiczne, podziękowały paniom woźnym i kucharkom oraz rodzicom, którzy ich kochają i tak wspaniale wychowują. Dzieci wystąpiły też z krótkim przedstawieniem pt.: „Magiczny piórnik” – dając ostatni raz w przedszkolu popis swoich możliwości aktorskich.

Na zakończenie uroczystości pani Dyrektor rozdała absolwentom pamiątkowe dyplomy i książki. Były też listy gratulacyjne dla rodziców, których dzieci szczególne sławili imię naszego przedszkola biorąc udział w konkursach plastycznych, muzycznych, recytatorskich oraz popisali się swoimi umiejętnościami aktorskimi i tanecznymi. Rodzice, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu naszego przedszkola także otrzymali podziękowania z rąk p. Dyrektor. Rozdane zostały również nagrody ufundowane przez STAROSTWO POWIATOWE W SOKÓŁCE w konkursie plastycznym „Moje czyste podwórko”.

Po gratulacjach i podziękowaniach zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie i mocno uściskaliśmy naszych absolwentów, życząc im powodzenia w szkole.
Mamy nadzieję, że będą odwiedzać swoje przedszkole i panie, opowiadając o samych sukcesach.

DRODZY ABSOLWENCI
PRZEDSZKOLA NR 1

Chcemy wam życzyć na początek,
Żeby nauka szła jak z płatka
Żeby tyle było szóstek,
ile pszczół na polnych kwiatkach.
Żeby pochwał było tyle,
ile szyszek w gęstym borze,
żeby w szkole było milej
niż nad rzeką lub nad morzem.
Długopisy, wszystkie pióra
niechaj piszą mądrze, ładnie
i niech skrzypią tak jak żuraw,
kiedy błąd się gdzieś zakradnie.
Życzymy zabaw z kolegami
kolegów do zabawy,
Szczęścia, zdrowia, pomyślności,
i w klasie pierwszej wiele wytrwałości.
Bądźcie zdrowe, miłe i radosne,
miejcie w sercach zawsze wiosnę.
Niech wam świeci promyk słońca,
Na cenzurkach szkół do końca.