JASEŁKA 2011

5 I 6 LATKI OPOWIADAJĄ
HISTORIĘ NARODZENIA JEZUSA

JASEŁKA

Tradycyjnie, jak co roku w naszym przedszkolu upamiętniliśmy dzień Bożego Narodzenia.

Na wstępie Pani Dyrektor Barbara Dubrówko przywitała zgromadzonych gości i złożyła wszystkim ciepłe, świąteczne życzenia. Następnie dzieci z grupy „Kolorowych akwarelek” i „ Roztańczonych nutek” wystąpiły w przedstawieniu jasełkowym przygotowanym przez siostrę Wiesławę. Licznie  zgromadzonym rodzicom bardzo podobały się występy dzieci, które z zaangażowaniem przedstawiły swoje role: świętej rodziny, aniołów, pasterzy, króli, dzieci i narratorów. Kolędy w wykonaniu starszaków wspaniale podkreśliły świąteczny nastrój tego spotkania.

Po wspólnym śpiewie kolęd, wszyscy złożyli sobie Bożonarodzeniowe życzenia i podzielili się opłatkiem.

Na koniec wszystkie przedszkolaki, i maluchy, i starszaki zostały zaproszone na symboliczną, słodką wigilię przygotowaną przez Radę Rodziców.