BAL KARNAWAŁOWY 2012

WESOŁA ZABAWA W PRZEDSZKOLU

„W KARNAWALE SAME BALE…..”

Dzieci z naszego przedszkola z niecierpliwością oczekiwały na spotkanie z Mikołajem. To był dzień pełen wrażeń i niespodzianek. Już od samego rana pojawiały się w przedszkolu postacie z bajek i filmów dla dzieci. Okazało się, że  w jednym dniu przyszło mnóstwo wróżek, księżniczek, biedroneczek, krasnoludków, skrzatów, elfów, spidermanów, batmanów, czarodziejów, itp. ... . Każdy mógł zaprezentować w grupie swój strój karnawałowy, a dzieci odgadywały, kto to jest.
  Po śniadaniu wszyscy zebrali się na pięknie wystrojonej sali balowej, gdzie rozpoczęła się zabawa karnawałowa. Dzieci przeniosły się w zaczarowany świat, gdzie mogły tańczyć, podróżować dziwnymi pojazdami, brały udział w różnych zabawach, konkursach oraz zaprezentować swoje umiejętności aktorskie. Wspólnie   z wychowankami bawiły się też panie oraz Pani Dyrektor. Po długiej zabawie dzieci wraz z prowadzącymi wyruszyły na poszukiwanie Mikołaja z prezentami, który ukrył się gdzieś w przedszkolu. Ile było radości i szczęścia, gdy w końcu został znaleziony. Mikołaj został zaproszony do wspólnej zabawy. Dzieci zaśpiewały piosenki o Mikołaju, a następnie odwiedził każdą grupę, gdzie zostawił worki z prezentami dla dzieci. Dziewczynki dostały laleczki z akcesoriami a chłopcy wspaniałe samochody. Na pamiątkę zostały również wykonane zdjęcia z Mikołajem. Na pożegnanie dzieci zaprosiły Mikołaja do przedszkola za rok.