WESOŁE DZWONECZKI U FRYZJERA

Dnia 02.06. Wesołe dzwoneczki wybrały się z wizytą do salonu fryzjerskiego.

W salonie powitała nas właścicielka pani Justyna Zaniewska. Dzieci miały możliwość przyjrzeć się z bliska pracy fryzjerki, a także zapoznać się z wyposażeniem salonu fryzjerskiego. Dzieci obserwowały i zadawały mnóstwo pytań. Każdy na własne oczy mógł zobaczyć, że praca fryzjera wymaga siły i cierpliwości. Dziewczynkom zostały wpięte we włoski kolorowe spineczki, a chłopcom zrobione irokezy. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały od właścicielki salonu kolorowani. Wizyta sprawiła dzieciom wiele radości, wzbogaciła je o nowe doświadczenia i wiadomości. Dziękujemy mamie Marcysi za bardzo serdeczną gościnę!