KONKURS RECYTATORSKI W SOKÓLSKIM OŚRODKU KULTURY

20 maja 2016r. w Sokólskim Ośrodku Kultury odbył się konkurs recytatorski dla przedszkolaków "O Złotą różdżkę Dobrej Wróżki". Naszą placówkę reprezentowali: Aleksandra Stupak z wierszem „Zapach czekolady” Danuty Wawiłow, Aleksandra Tochwin, która recytowała wiersz Hanny Niewiadomskiej - „Szklanka przechwalanka” oraz Zuzanna Chwiedźko przedstawiająca publiczności utwór Juliana Tuwima  - „O Panu Tralalińskim”. Wszyscy uczestnicy byli wspaniali! Odważyli się wystąpić na prawdziwej sceniei pięknie recytowali przygotowane wiersze. Pamiątką tego niezwykłego spotkania będą piękne dyplomy, książeczki oraz wspomnienia.

Serdecznie dziękujemy pani Edycie Tochwin za przygotowanie wspaniałych upominków dla naszych uczestniczek.