W duchu solidarności z Ukrainą

"W duchu solidarności z Ukrainą Przedszkole nr 1 w Sokółce zorganizowało humanitarną zbiórkę potrzebnych artykułów w ramach akcji Pomoc Ukrainie. Zaangażowanie Rodziców i dzieci było ogromne, za co bardzo dziękujemy. Zgromadzone dary zostały przekazane Sokólskiemu Funduszowi Lokalnemu."

Zbiórkę dla Schroniska Zwierząt w Sokółce

"Przedszkolny Klub Wolontariusza „Małe-wielkie Serce” w ramach realizacji projektu „Wyzwanie Teodora” w Przedszkolu nr 1 w Sokółce zorganizował zbiórkę dla Schroniska Zwierząt w Sokółce. Dzieci wraz z Rodzicami bardzo zaangażowały się w pomoc bezdomnym, porzuconym zwierzętom. Hojność Rodziców przeszła wszelkie oczekiwania. Udało się zebrać dużą ilość potrzebnych artykułów, od karmy po zabawki dla zwierząt. Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich Rodzicom za olbrzymie serce i chęć niesienia bezinteresownej pomocy. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu dzieci zdobyły odznakę Wyzwania Teodora – pomocna dłoń."