PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA

PASOWANIE
NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA
2014/2015

W piątek 17.10.2014 r. w naszym przedszkolu miało miejsce ważne wydarzenie – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA. O wyznaczonej godzinie do placówki licznie przybyli rodzice, aby podziwiać swoje pociechy podczas występu. Kolejno prezentowały się wszystkie grupy śpiewając utwory z repertuaru dziecięcego, recytując wiersze o tematyce przedszkolnej.

Po zakończeniu występów grupowych przedszkolaki składały przysięgę obiecując poprawne, koleżeńskie zachowanie, zjadanie całych porcji jedzenia i przestrzeganie ustalonych zasad.
Najważniejszym momentem uroczystości było PASOWANIE. Pani Dyrektor przy pomocy wielkiego ołówka oficjalnie mianowała każdego Przedszkolakiem, czy też Starszakiem.
        Na potwierdzenie tego zostały jeszcze rozdane dzieciom piękne dyplomy i nagrody.
      Naszą pierwszą w tym roku uroczystość uznajemy za udaną.        Przedszkolaki wystąpiły wspaniale, pokazały swoje talenty, zdolności wokalne i taneczne.
 Dziękujemy Rodzicom za uczestnictwo w tak ważnym dla nas dniu.