Kostrzewa

Super strona naprawdę!

Edyta H.

data dodania: 2014-11-30
Witam serdecznie.Dziękuję wszystkim paniom wychowawczyniom i współpracującymi z nimi, za opiekę, czułość, wrażliwość,serce, dobre słowo i empatię okazaną dzieciom i rodzicom. Dzięki tak miłej atmosferze dzieci naprawdę chętnie chodzą do przedszkola. Cieszę się, że dzięki temu że jest tu zerówka zaczęła się moja przygoda z tym przedszkolem. Po osiągnięciach moich dzieci widać, że wiedzę przekazaną przez panie, chłoną jak gąbka i chętnie poznają nowe rzeczy.Pozdrawiam i dziękuję również za każdą budującą rozmowę z wychowawczyniami.

aga

data dodania: 2012-03-18
Bardzo dziękuję za przyjęcie mego dziecka do najlepszego przedszkola w Sokółce.pozdrawam

Justyna Zaniewska

data dodania: 2011-11-16
Dziekuję grupie Zaczarowanych pacynek za odwiedziny w moim salonie :)Bardzo miła wiyta bardzo sympatycznych gości,zapraszam częściej.Pozdrawiam.

Lucyna Szymańska

data dodania: 2010-11-14
Jedna z lepszych stron przedszkoli.Brawo!!!
Dodaj wpis