Strona głowna  /  Aktualności  /  DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU
DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU
data dodania: 2015-06-11 20:28:09
DZIEŃ  DZIECKA  W  PRZEDSZKOLU
           W „Jedyneczce” atrakcji związanych z Dniem Dziecka nie brakowało już od rana ! Po śniadaniu odwiedziła nas Pani Burmistrz, która złożyła przedszkolakom życzenia i wręczyła słodkie niespodzianki. Później wszystkie grupy wspólnie bawiły się na placu. Były występy dzieci, wspólne tańce, zabawy, gry i konkursy. Zawodnicy mogli zmierzyć się w wielu konkurencjach m.in. ciągnięciu liny, skokach w workach, rzucaniu do celu. Ciekawą atrakcją okazała się zabawa z chustą animacyjną i piłeczkami. Chłopcy ze starszych grup rozgrywali mecze w piłkę nożną a młodsze dzieci skakały na trampolinie, bawiły się  w domku i w namiotach.

Słodkich specjałów też nie brakowało, jednak najbardziej wszystkim smakowały pyszne lody.
          Dzień Dziecka to wyjątkowe święto – szkoda że jest tylko raz w roku  !