Strona głowna  /  Aktualności  /  ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 POŁĄCZONE Z POŻEGNANIEM STARSZKÓW
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 POŁĄCZONE Z POŻEGNANIEM STARSZKÓW
data dodania: 2015-07-06 22:48:57
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

POŁĄCZONE Z POŻEGNANIEM STARSZKÓW
           26 czerwca spotkaliśmy się na ostatniej w tym roku uroczystości – pożegnaniu starszaków. Przygotowali oni wspaniały występ artystyczny, podczas którego prezentowali nabyte w trakcie edukacji przedszkolnej umiejętności. Recytowali wesołe wiersze, pokazali literki i cyfry, które poznali.
          Dzieci z młodszych grup dla odchodzących do szkoły kolegów zaśpiewały piosenkę, która wszystkich wprawiła w wakacyjny nastrój.
          To jednak nie był koniec atrakcji. Starszaki przedstawiły również pokaz w języku angielskim, do którego przygotowywała ich pani Edyta Kondrat. Na koniec przedszkolaki z kółka teatralnego Entliczek Pentliczek przedstawiły inscenizację pt. „Smerfy – patrol ekologiczny”. Każdy z występów został nagrodzony głośnymi oklaskami.
           Po części artystycznej Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim przedszkolakom i wręczając nagrody i dyplomy życzyła powodzenia – by wykorzystały wiadomości i umiejętności zdobyte w przedszkolu i wzbogacały je w szkole.