Strona głowna  /  Aktualności  /  PASOWANIE 2015-2016
PASOWANIE 2015-2016
data dodania: 2016-04-25 20:53:56

Uroczyste pasowanie na przedszkolaka, średniaka i starszaka !!!!

W czwartek odbyła się pierwsza bardzo ważna uroczystość. Wszystkie nasze przedszkolaki pokazały, że zasługują na przyjęcie w poczet ,,braci przedszkolnej". Młodsze dzieci pięknie zaśpiewały i zatańczyły, a starsze wystawiły przygotowywany od kilku dni program artystyczny. Urozmaiceniem całej uroczystości był występ dzieci z kółka teatralnego z przedstawieniem „Rzepka” J. Tuwima. Licznie zgromadzeni rodzice nie szczędzili braw i serdecznych uśmiechów swoim pociechom.

Na zakończenie wszystkie przedszkolaki złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane, przez panią dyrektor Barbarę Dubrówko, wielką kredką. Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymały dyplomy, znaczki i słodycze.

A my - Grono Pedagogiczne, życzymy naszym przedszkolakom miłej zabawy w gronie kolegów, wytrwałości w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności oraz zawsze uśmiechniętych buziaków.