Strona głowna  /  Aktualności  /  WIZYTA W SOKÓLSKIM OŚRODKU SZKOLNO - WYCHOWAWCZYM
WIZYTA W SOKÓLSKIM OŚRODKU SZKOLNO - WYCHOWAWCZYM
data dodania: 2016-04-25 20:55:37

Klub Wolontariusza z Przedszkola Nr 1

w Specjalnym  Ośrodku  Szkolno-Wychowawczym w Sokółce

We wtorek dzieci z Klubu Wolontariusza z Przedszkola Nr 1 odwiedziły wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sokółce. Przedszkolaki, już w progu ośrodka, zostali  bardzo serdecznie powitani przez starszych kolegów, którzy również w szatni służyli dzieciom swoją pomocą. W głównej sali zabrali się licznie wychowankowie SOS-W wraz z nauczycielkami by obejrzeć przedstawienie przygotowane przez gości. Mali aktorzy wystąpili z teatrzykiem pt. „Rzepka” oraz z krótkim pokazem umiejętności tanecznych. Przedszkolaki mieli również przygotowane niespodzianki – pluszaki dla najmłodszych uczniów SOS-W. Z kolei na nasze dzieci czekał, przygotowany pod okiem nauczycielek, słodki poczęstunek.

Zbliża się  koniec projektu, w którym Przedszkolny i Szkolny Klub Wolontariusza współpracowały ze sobą. Dzieci z obu placówek nawiązały bardzo przyjazne stosunki i myślimy nad dalszą współpracą.

Dziękujemy pani Elżbiecie Szomko - opiekunce wolantariuszy z SOS-W za zaangażowanie i owocną współpracę.

Realizatorki projektu i opiekunki wolontariuszy z Przedszkola Nr 1 – Edyta Kondrat i Wioleta Szczęsnowicz.