Strona głowna  /  Aktualności  /  KOLĘDOWANIE PRZY ŻŁÓBKU
KOLĘDOWANIE PRZY ŻŁÓBKU
data dodania: 2016-04-25 20:57:08

PRZEDSZKOLAKI KOLĘDUJĄ PRZY ŻŁÓBKU

Grudzień to radosny okres przygotowywania się do świąt Bożego Narodzenia. Ów nastrój panował również w naszym przedszkolu. Dzieci wykonywały ozdoby choinkowe, uczyły się kolęd, ubierały choinkę. Natomiast, zgodnie z tradycją naszego przedszkola, starszaki wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowywały dla rodziców i młodszych kolegów świąteczne spotkanie przy stajence. W piątek 18.12.2015 r. mali aktorzy w pięknych strojach, odegrali swoje role najlepiej jak potrafili. Śpiewane przez dzieci kolędy wytworzyły niepowtarzalną atmosferę zbliżających się świąt. Przedstawienie podobało się wszystkim, a gromkim brawom nie było końca. Na zakończenie  spektaklu nie zabrakło życzeń od pani Dyrektor i słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie stroi na przedstawienie oraz poczęstunku dla dzieci.