ŚWIĘTO RODZINY 2016r.

ŚWIĘTO  RODZINY

ŚWIĘTO  RODZINY 2016r.

W dniu 6 czerwca 2016r. odbyła się w naszym Przedszkolu ważna uroczystość: „ŚWIĘTO RODZINY”. Na uczestników imprezy czekało wiele niesamowitych atrakcji. Najpierw wszystkie grupy oczekiwały na rodziców w swoich salach, aby zaprezentować im występ artystyczny, do którego przygotowywały się bardzo starannie. Były tańce, wiersze, piosenki, koncerty muzyczne. Nie zabrakło też życzeń, uścisków i buziaków podczas wręczania laurek.

Rodzice również zrobili coś niesamowitego – wcielili się w role aktorówi rewelacyjnie odegrali inscenizację pt. „Kopciuszek na wesoło” – wszyscy uczestnicy dołączyli się do wspólnej zabawy a oklaskom i brawom nie było końca.

Dalsze niespodzianki czekały nas na pikniku integracyjnym, który miał miejsce w ogrodzie przedszkolnym. Dobra pogoda pozwoliła na szaleństwa na dmuchanych zjeżdżalniach, można było wziąć udział w konkursach i zabawach przygotowanych przez prowadzących. Jedną z atrakcji była przejażdżka ciuchcią ulicami naszego miasta. Można było również spróbować pysznego bigosu i słodkich przysmaków przygotowanych przez panie kucharki.

Takie spotkania doskonale integrują całą społeczność przedszkolną oraz pozwalają miło spędzić wspólnie czas.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z tej uroczystości: