Strona głowna  /  Aktualności  /  PASOWANIE 2016-2017
data dodania: 2016-11-02 07:50:55

PASOWANIE

2016-2017

20 październik to ważny dzień dla dzieci z naszego przedszkola – tego dnia obchodziły swoją pierwszą      w tym roku, bardzo ważną uroczystość  - PASOWANIE na przedszkolaka, średnika, starszaka i zerówkowicza.   W uroczystości swoim pociechom towarzyszyli rodzice. Dzieci odświętnie ubrane prezentowały zdobyte już umiejętności aktorskie, taneczne, wokalne i recytatorskie, a w nagrodę zostały przyjęte, przez Panią dyrektor Barbarę Dubrówko, do grona naszej przedszkolnej rodziny przez pasowanie wielkim ołówkiem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach śpiewały piosenki otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Nie zabrakło dyplomów, gratulacji i drobnego poczęstunku dla każdego przedszkolaka.