OLIMPIJKA KLAS

NASI  MALI  SPORTOWCY  NA  PODIUM - ZDOBYTE  III  MIEJSCE

OLIMPIJKA  KLAS " 0 "
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1

Dzieci z grupy III i IV z naszego przedszkola przystąpiły w dniu 22.03.2011r. (wtorek) do II Olimpijki klas „0” o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sokółka, zorganizowanej przez Szkołę Podstawową Nr1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce, Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” w Sokółce.
      Do zawodów przedszkolaki przygotowywały się już od miesiąca, ciężko trenując na sali gimnastycznej pod opieką nauczycielek: Barbary Antropik, Edyty Kondrat i Agnieszki Aniśko.

Praca się opłacała, ponieważ dzieci reprezentujące naszą placówkę:
1.     Julia Hajduczenia
2.     Hanna Kacynel
3.     Ola Gieniusz
4.     Aniela Onyszkiewicz
5.     Ola Kowalewska
6.     Zuzanna Panasiuk
7.     Dawid Gawrylik
8.     Karol Raczkowski
9.     Przemek Supronik
10.  Damian Rudź
11.  Piotr Zajkowski
12.   Filip Trochim
„dały z siebie wszystko” i osiągnęły sukces zdobywając trzecie miejsce w eliminacjach drużynowych. Dzieci stanęły na podium i otrzymały wspaniały puchar oraz pamiątkowy dyplom, które wręczył  przedszkolakom  sam  Burmistrz Sokółki. To  już  drugi puchar dla naszego przedszkola  za udział w Olimpijce klas „0”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie!

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ!