Strona głowna  /  Aktualności  /  DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU
DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU
data dodania: 2011-06-01 13:36:56

1 czerwca to święto wszystkich dzieci , tych młodszych i tych starszych , bo jak mówi popularne powiedzenie „każdy z nas w głębi jest dzieckiem” .
     Tradycyjnie jak co roku dyrekcja ,nauczycielki przedszkola oraz pozostali pracownicy
 postanowili zapewnić swoim wychowankom wiele atrakcji , które zapadną im na długo w pamięci .
                         Nie obyło się bez obowiązkowych życzeń  dla przedszkolaków .
       Na placu przedszkolnym na najmłodszych czekało wiele niespodzianek i konkursów.
   Dziś nie było przegranych i wygranych.

Jedną z niespodzianek okazało się malowanie twarzy, co spowodowało , że przedszkole zmieniło się w motyle , kwiatki lub potwory .
        W Dniu Dziecka nie mogło zabraknąć również przepysznych lodów , którymi mogliśmy się rozkoszować dzięki miłym sponsorom – państwu  J. i K. Matczak .
        Radości było co nie miara–dla nas najważniejszy był uśmiech dziecka i to by poczuły się ważne i wyjątkowe .
ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ