Strona głowna  /  Aktualności  /  JASEŁKA W WYKONANIU "KOLOROWYCH AKWARELEK"
JASEŁKA W WYKONANIU "KOLOROWYCH AKWARELEK"
data dodania: 2013-01-18 19:49:01
           JASEŁKA
       Dzieci w przedszkolu z niecierpliwością oczekiwały  Świąt Bożego Narodzenia.
    Ten miły i podniosły nastrój uświetniły występy naszych najstarszych  pociech w piątek 21.12.2012r.  z grupy „Kolorowych akwarelek”. Jasełka to tradycyjna opowieść o narodzinach Jezusa. Tę cudowną historię dzieci przedstawiły w  pięknej świątecznej dekoracji  i oryginalnych kostiumach . Stworzono niepowtarzalną atmosferę magii Bożego Narodzenia. To właśnie dzięki pomysłowości rodziców zobaczyliśmy w pięknych strojach  postacie Józefa i Maryi, królów, aniołków, pastuszków i dzieci z darami. Mali aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, śpiewali kolędy i pastorałki.
    Występ przedszkolaków obserwowali ich rodzice, przedstawienie dostarczyło wielu emocji - niejednemu zakręciła się łezka w oku.Po występie wszyscy przełamali się opłatkiem składając sobie życzenia . Dzieci ze smakiem zjadły przygotowany poczęstunek wigilijny.
Rodzicom dziękujemy za obecność i pomoc w przygotowaniu Jasełek.