Przedszkole nr 1

BAL KARNAWAŁOWY 2014 r.

ponad 9 lat temu
BAL  KARNAWAŁOWY 2014 r.

        
BAL  KARNAWAŁOWY 2014 r.    
       
          Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla najmłodszych. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu taki bal odbył się 8 stycznia.
          Wróżki i czarownice, piękne królewny i delikatne motylki, odważni kowboje i dzielni policjanci oraz wielu innych bohaterów bajek telewizyjnych i książkowych zawitało tego dnia do naszego przedszkola. 
          Panie pracujące w przedszkolu dołożyły wszelkich starań, by tego dnia sale przedszkolne  za sprawą wyjątkowych dekoracji w postaci balonów, serpentyn oraz różnorodnych kolorowych ozdób wyglądały zjawiskowo oraz wprowadzały dzieci w wesoły nastrój zachęcający do wspólnej zabawy.
        Impreza została poprowadzona przez zespół animatorów z Białegostoku. Podczas trwania zabawy odbyły się różne quizy i konkursy. Powodzeniem cieszyły się pląsy w parach, w mniejszych i większych grupkach, a także zabawy taneczne, takie  jak „pociąg” czy „kaczuszki”. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem balu. Było wesoło i kolorowo. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia.
         Rewelacyjną niespodzianką była wizyta św. Mikołaja, który znalazł jeszcze chwilkę czasu, by spotkać się z przedszkolakami na balu. Dzieci bardzo się ucieszyły z tego spotkania i chętnie robiły sobie pamiątkowe zdjęcia z wyjątkowym gościem. Mikołajwysłuchał sekretów wypowiadanych na ucho, przytulił i wręczył dzieciom wspaniałe prezenty.

          Przedszkolaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców - za zorganizowanie paczek dla przedszkolaków oraz wszystkim Rodzicom za przygotowanie pięknych strojów dla dzieci.
Szczególne podziękowania kierujemy do św. Mikołaja, wierząc, że za rok również nas odwiedzi!