Rozstrzygniecie Rodzinnego Konkursu Plastycznego "Kolorowy świat wierszy"

ROZSTRZYGNIĘCIE
RODZINNEGO KONKURSU  PLASTYCZNEGO
„Kolorowy świat wierszy”

ROZSTRZYGNIĘCIE

RODZINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
„Kolorowy świat wierszy”
29 maja 2014r. podczas Pikniku Integracyjnego z okazji Dnia Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka miało miejsce rozstrzygniecie Rodzinnego Konkursu Plastycznego „Kolorowy świat wierszy”. Rodzice wraz z dziećmi z naszego przedszkola mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną ilustrującą wybrany wiersz z literatury dziecięcej. Głównym celem konkursu było wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne wykonywanie zadania oraz rozwijanie zainteresowań plastycznych, kreatywności oraz wyobraźni twórczej dzieci.

W konkursie wzięło udział 28 prac. Zachwycały one bogactwem barw, pomysłowością i oryginalnością w doborze technik i materiałów. Dzieci z ogromną radością opowiadały o niezwykłych emocjach towarzyszących wspólnemu wykonywaniu prac konkursowych.
Jury przedszkola, biorąc pod uwagę oddane wcześniej głosy rodziców, postanowiło przyznać sześć nagród głównych i sześć wyróżnień. Pozostałe dzieci zostały nagrodzone za udział w konkursie.

Oto lista naszych LAUREATÓW:
I miejsce:
• Wiktoria Minczewska z mamą Elą
• Wiktoria Olechno z tatą Arturem
II miejsce:
• Olga Hanczaruk z mamą Anitą
• Ola Bancerek z mamą Anią
III miejsce:
• Dawid Rećko z mamą Edytą
• Martyna Aniśko z tatą Robertem

Wyróżnienia:
• Julia Biernacka z mamą Katarzyną
• Karol Hrynkiewicz z tatą Tomaszem
• Olga Kozakiewicz z mamą Agnieszką
• Julia Jackiewicz z mamą Beatą
• Krzysztof Ryszkiewicz z mamą Elą i siostrą Patrycją
• Bartek Staranowicz z mamą Edytą i tatą Darkiem

W hollu przedszkolnym zorganizowano wystawkę prac, które mogą obejrzeć wszystkie przedszkolaki i ich rodzice. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody, które zostały ufundowane przez: Dyrektor naszego Przedszkola , Pizzerię & Pub “Małe Co Nieco”, Księgarnię "A KUKU", Lodziarnię „Stara Szkoła”, oraz Firmę Metal - Fach.
Składamy serdeczne podziękowania sponsorom za okazaną życzliwość i pomoc!