Piknik Integracyjny -
uroczystość z okazji Święta Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka.

Piknik Integracyjny -

uroczystość z okazji Święta Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka.
            W czwartek, 29 maja w Przedszkolu Nr 1 w Sokółce (w naszym przedszkolu) odbył się Piknik Integracyjny - uroczystość z okazji Święta Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka. Z tej okazji przygotowano w każdej grupie piękną część artystyczną. Począwszy od maluszków po starszaki, dzieci dały z siebie wszystko, pełne zapału i zaangażowania deklamowały wierszyki, wyśpiewywały z serca piosenki, oraz tańczyły przygotowane ze swoimi paniami układy taneczne. Prezentowane programy artystyczne u wielu mam i tatusiów wywołały uśmiech a czasem nawet łzy autentycznego wzruszenia. Zrobione z miłością laurki z życzeniami, wręczone po występie oraz szczery uścisk ukochanej mamy i taty były wyrazem głębokiej miłości i podziękowania za to, że są, że kochają, i że są najlepsi na całym świecie. Po części artystycznej odbyły się wspólne zabawy i konkursy na placu przedszkolnym. Wszyscy przenieśli się do wspaniałej krainy „Zabawolandii”. Na dzieci czekały dmuchana zjeżdżalnia, trampolina i zabawy z wesołymi klaunami. Jeśli ktoś miał ochotę na zmianę własnego wyglądu – mógł skorzystać z kolorowego makijażu. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się niecodzienna atrakcja: przejazd po mieście ciuchcią. Dzieci wraz z rodzicami mogły wybrać się na krótką przejażdżkę po okolicy. Zadbano również o smaczny posiłek – pyszny bigos oraz ulubione ciasto i babeczki upieczone przez nasze panie kucharki. Podczas pikniku ogłoszono również wyniki i wręczono nagrody w Rodzinnym Konkursie Plastycznym „Kolorowy świat wierszy”. W miłej atmosferze i wśród śmiechu najmłodszych czas festynu szybko minął. Mimo nienajlepszej pogody wszystkim dopisywały humory i na pewno ten dzień na długo zostanie w pamięci, dzieci oraz rodziców.

KOCHANI RODZICE I DROGIE DZIECI, ŻYCZYMY WAM JESZCZE RAZ SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ I SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA OBECNOŚĆ.