Przedszkole nr 1

II PRZEGLĄD MAŁYCH TALENTÓW

ponad 9 lat temu
II  PRZEGLĄD  MAŁYCH  TALENTÓW

II PRZEGLĄD MAŁYCH TALENTÓW
         „PRZEGLĄD MAŁYCH TALENTÓW” to konkurs, który cieszy się dużym zainteresowaniem. W Przedszkolu Nr 1 zorganizowano jego drugą edycję. Chętnych uczestników nie brakowało, dzieci przygotowywały się do występu
 
w różnych kategoriach – śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze, grały w warcaby, prezentowały swoje umiejętności sportowe, plastyczne, tworzyły biżuterie. Jak widać talentów naszym przedszkolakom nie brakuje.
         Wszystkie występy dzieci były oglądane i oceniane przez jury, któremu przewodziła Pani Dyrektor Barbara Dubrówko. Najpierw zaprezentowali się uczestnicy z grup młodszych, wśród których bardzo trudno było wyłonić zwycięzcę, ponieważ wszyscy byli wspaniali.
I miejsce zdobyła Aleksandra Stupak, która recytowała wiersz J. Tuwima pt. „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”,
II miejsce przyznano Aleksandrze Grynczel, za pokaz zumby, natomiast na
III miejscu uplasował się duet Aleksandra Czarnowicz i Zuzanna Chwiedźko. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę „ Five litlee ducks” w języku angielskim, czym udowodniły, że warto uczyć się obcego języka.
Po wspólnych zabawach i tańcach przyszedł czas na występy starszaków, które bardzo podobały się publiczności, Rodzicom i jury. W tej turze również przyznano trzy miejsca.
I miejsce zajął Piotr Hapoń, który kręcił jednocześnie czterema kołami hula – hop, był to wyjątkowy pokaz sprawności fizycznej.
II miejsce przydzielono Martynie Pacewicz, dziewczynka zaprezentowała „Czekoladowy taniec”.
III miejsce przyznano Jakubowi Jakimikowi za recytację wiersza pt. „Czarodziejski pies”.
     Każdy występ był oryginalny i wyjątkowy, dlatego też podczas ogłoszenia wyników zostały wręczone wspaniałe nagrody. Było to możliwe dzięki wsparciu wielu sponsorów.
        W imieniu Przedszkola chcielibyśmy podziękować: Księgarni „A kuku”, firmom „Metal – Fach” i „Biuro – Serwis Marcin Dylewski”, aptece „Melissa”, Krainie Zabaw „Smykolandia” oraz paniom Edycie Rećko i Agacie Olechno.
       Dziękujemy również Rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie dzieci do występów i zapraszamy do udziału w następnych edycjach konkursu.