ANDRZEJKOWE CZARY - MARY

ANDRZEJKOWE  CZARY - MARY

ANDRZEJKOWE  CZARY MARY

W miniony piątek w Przedszkolu nr 1 w Sokółce po raz kolejny odbyły się „Andrzejkowe czary- mary”. Już od samego rana panowała tam atmosfera pełna napięcia i wyczekiwania. Wiele radości i uciechy sprawiło dzieciom przebieranie się w barwne stroje czarownic, księżniczek, duszków i innych stworków. Nie zawiedli również nasi kochani rodzice, którzy przybyli w andrzejkowych przebraniach. W tym roku znów zawitały do nas czarownice z Łysej Góry: Izyda i Zonia, które przygotowały mnóstwo atrakcji. Tym razem przywiozły ze sobą jeszcze jednego tajemniczego gościa- był nim czarodziej. Dzieciaki były zachwycone jego czarami. Każdy chciał wziąć udział w magicznych sztuczkach. Podczas wspólnej zabawy zadaniem dzieci i rodziców było także zbijanie kubeczków ze słodkimi niespodziankami, lot na miotle czarownicy oraz taniec z balonem. Najwięcej emocji wzbudził konkurs, w którym to czarownice zamieniły dzieci w żabki, a te biegnąc w płetwach musiały zdobywać żabie przysmaki. Niesamowitą radość  sprawiło dzieciom oglądanie swoich rodziców podczas wykonywania zadań z czarodziejskiej kuli. Czas pomiędzy konkursami urozmaicały zabawy przy piosenkach z repertuaru dziecięcego oraz hitach tj. „Zaczaruję twój świat”, „Wyginam śmiało ciało” oraz „Ona tańczy dla mnie”.  Dzień ten dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Wszyscy z niecierpliwością czekamy kiedy po raz kolejny odwiedzą nas czarownice z Łysej Góry.