RODZINNE WARSZTATY PLASTYCZNE pt.:

„KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO”

Dnia 12.01.2011 (środa) odbyły się w naszym przedszkolu
RODZINNE WARSZTATY PLASTYCZNE pt.:

KARNAWAŁOWSZALEŃSTWO”.

Nie zabrakło chętnych do takiej formy spędzenia wolnego czasu ze swoim dzieckiem. O godzinie 14:00 sala gimnastyczna wypełniła się rodzicami i dziećmi z różnych grup. Wspólne zajęcia rozpoczęły się krótkim przywitaniem – "iskierką przyjaźni" oraz zabawą integracyjną z wykorzystaniem chusty animacyjnej, która sprawiła wiele radości nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Wstępem do rozpoczęcia wspólnych zajęć była też rozmowa na temat tradycji karnawałowych. Pani Edyta przedstawiła swoje propozycje masek karnawałowych , ale mile widziane były nowe pomysły. Na małych i dużych artystów czekało też stanowisko z przygotowanymi materiałami do ozdoby swoich prac.

Czas szybko minął na wspólnym tworzeniu i rozmowach. W ciągu półtorej godziny powstało dużo pięknych i niepowtarzalnych masek. Zostaną one teraz poddane pod ocenę jury ,w skład którego wchodzić będą pracownicy przedszkola. Najlepsze prace zostaną nagrodzone – choć trzeba przyznać, że wybór tych najlepszych będzie naprawdę trudny, gdyż wszystkie prace są przepiękne.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za serdeczną i miłą atmosferę, która wprowadziła nas wszystkich w karnawałowy nastrój.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ