WARSZTATY DLA RODZICÓW

W dniu 17.05.2011r. odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty dla chętnych rodziców z całego przedszkola na temat: „MORSKA WYPRAWA”,które zorganizowała i przeprowadziła Barbara Antropik.

Celem rodzinnych zajęć popołudniowych było zwrócenie uwagi opiekunów na codzienny, dobry i bliski kontakt z dzieckiem oraz różne sposoby jego nawiązywania. Dzieci miały okazję pobawić się wspólnie z rodzicami w przedszkolu pod kierunkiem nauczyciela, który zapewnił dzieciom wiele rozwijających wyobraźnię twórczą. Rodzice mieli okazję dowiedzieć się, jak można w „prosty” sposób uczyć dziecko różnych umiejętności poprzez zabawę, wykorzystując wszystko to, co jest  czasami niepotrzebne w domu (np. nakrętki, gazety, rolki po papierze, guziki, włóczkę, itp.). Zajęcia były również okazją do rozwijania twórczej wyobraźni dzieci przy wsparciu dorosłych.