DNI SOKÓŁKI 19.06.2011r.

SWIĘTO KURCZAKA

W niedzielę (19.06.2011r.) podczas obchodów
DNI SOKÓŁKI

nasze przedszkolaki z kółka teatralnego,
pod kierunkiem p. Barbary Antropik i p. Agnieszki Aniśko,
wystąpiły z przedstawieniem
„Trzy niedźwiadki i Złotowłosa”
oraz dzieci z kołka tanecznego,
pod kierunkiem p. Jagody Mieczkowskiej i p. Hanny Zackiewicz, wystąpiły z układem tanecznym
„Taniec piskląt w skorupkach.

Nasi mali artyści nie dali pokonać się tremie – odważnie weszli na scenę i zaprezentowali się najlepiej jak tylko mogli.

Wpatrzone w dzieci oczy, skupienie widzów i gromkie brawa świadczyć mogą tylko o tym, że wszystkim bardzo się podobało.
Ciężka praca dzieci została doceniona również przez organizatorów, którzy po zakończeniu naszych występów obdarowali przedszkolaki napojami i czekoladowymi batonikami.

Olbrzymią zasługę w sukcesie przedstawienia mają również panie nauczycielki, które nie tylko ułożyły scenariusz i układ choreograficzny ale też wykonały maski i samodzielnie uszyły spódniczki do układu tanecznego.

Gratulujemy,
naszym małym aktorom i tancerzom,
talentu i odwagi.