JESIENNY BAL WARZYW I OWOCÓW

W  Przedszkolu po raz pierwszy w tym roku , został zorganizowany
JESIENNY BAL WARZYW I OWOCÓW , który odbył się 27.10.2010 r.(środa).

Brały w nim udział wszystkie przedszkolaki , które przybrały postacie smacznych i zdrowych warzyw i owoców oraz cały personel przedszkola .Dzieci przez cały tydzień żyły przygotowaniami do tego balu prowadzonymi w domu a w dniu uroczystości zachwyciły nas pomysłowością i różnorodnością strojów . Podczas balu przedszkolaki wzięły udział w wielu konkursach , grach , zabawach i jesiennych tańcach .
     Grono pedagogiczne składa serdeczne podziękowania Rodzicom za ogromne zaangażowanie w przygotowaniu swoich pociech na bal i fantastyczna kreatywność przygotowanych strojów .

Radość na buziach naszych wychowanków sprawiła , iż mamy wielką ochotę zorganizować podobna imprezę w kolejnych latach .
                                                         ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ