Przedszkole nr 1

BAL KARNAWAŁOWY 2013 r.

ponad 10 lat temu
BAL  KARNAWAŁOWY  2013 r.
 
     
 

       BAL  KARNAWAŁOWY
       Karnawał to doskonały czas na organizowanie wszelkich balów i zabaw nie tylko dla dorosłych ale również dla dzieci. Na ten dzień przedszkolaki czekały od dawna.
       17 stycznia 2013 r. nasze przedszkole jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przemieniło się w iście bajkową krainę, a wszystko to za sprawą zorganizowanego w tym dniu „Balu karnawałowego”. Panie dołożyły wszelkich starań, by tego dnia sale przedszkolne, a przede wszystkim „sala balowa” wyglądały zjawiskowo. Wszystko to za sprawą wyjątkowych dekoracji w postaci balonów, serpentyn oraz różnych kolorowych ozdób i malowanych bohaterów z bajek. Dzieci dzięki pomysłowym przebraniom wcieliły się w różne postacie. Były więc wróżki, księżniczki, śnieżynki, piraci itp.. Nie zabrakło też zwierząt: biedronek, motyli, kotków, króliczków czy innych ciekawych stworzeń.
       Kolorowa, wesoła sceneria, barwne ,wymyślne stroje przygotowane przez Rodziców oraz wspaniała oprawa muzyczna wprowadziły dzieci w wesoły nastrój zachęcający do wspólnej zabawy, świetnie prowadzonej przez animatorów z Białegostoku z „ Akademii Marzeń „.
      Skoczna, rytmiczna muzyka przypominająca najpopularniejsze przeboje, zachęcała do tańca. Prowadzący przygotowali mnóstwo ciekawych konkursów i gier zręcznościowych. Największym zainteresowaniem dzieci cieszył się konkurs „ubierania pań”- gdzie przedszkolaki projektowały wymyślne i śmieszne stroje z gazet i ubierały w nie swoje wychowawczynie, a miały przy tym dużo uciechy i radości.
      Punktem kulminacyjnym uroczystości było spotkanie z Mikołajem i otrzymanie paczek.
Dzieci wspaniale się bawiły i był to dla nich niezapomniany dzień pełen wrażeń.
      Rodzicom serdecznie dziękujemy za przygotowanie wspaniałych, barwnych strojów karnawałowych dla swoich pociech.