Przedszkole nr 1

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDZKOLU

ponad 10 lat temu
DZIEŃ  BABCI  I  DZIADKA 
W  PRZEDSZKOLU

DZIEŃ  BABCI  I  DZIADKA 
W  PRZEDSZKOLU
 

           Babcia i dziadek to słowa, które  każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem,  miłością  i wszystkim co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle  zrozumienia  i  zwykłej ludzkiej życzliwości  dla dużych

i małych problemów dzieci. Dzieci to czują i wiedzą, dlatego zaprosiły swoje babcie i swoich  dziadków  do  przedszkola  z  okazji  ich święta, żeby podziękować  im  za  ich dobro i wyrazić swoją miłość.

             
         Dnia 18 stycznia 2013 r. w Przedszkolu nr 1 odbyła się uroczystość z okazji  Dnia  Babci  i  Dziadka.  Uroczystość  rozpoczęła  Pani Dyrektor Barbara  Dubrówko , która  serdecznie  powitała przybyłych  gości.

          Najważniejszą  częścią  uroczystości  były  występy dzieci. Jako  pierwsze w  inscenizacji  Jasełkowej  zaprezentowały  się starszaki z grupy  „Kolorowych akwarelek”.

         Następnie  dzieci  zaprosiły  gości  do  swoich  sal na krótki montaż słowno - muzyczny. Po  występach dzieci  wręczyły swoim Dziadkom własnoręcznie  robione  prezenty  i  zaprosiły  na  słodki poczęstunek.  Oczywiście  nie  zabrakło  też konkursów i tańców.  Babcie  i dziadkowie bardzo  chętnie  włączyli się do wspólnej zabawy z wnukami.


       Dzień  Babci  i  Dziadka  w  przedszkolu   był  dniem  pełnym  emocji, zabawy  i  niespodzianek.

        Wszyscy  goście  byli bardzo wzruszeni, a dzieci  cieszyły się, że  mogą w  tak  odświętny  sposób wyrazić  swoją  miłość i szacunek dla Babć i  Dziadków.  Było  to  wyjątkowe  spotkanie, pełne  radości, szczęścia i dumy ze  swoich  wnuków.
     Dziękujemy  za  tak  liczne  przybycie i zapraszamy 

za  rok !!!