MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU

DZIEŃ MAMY  I  TATY  W  PRZEDSZKOLU

DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU
            27 maja obchodziliśmy w przedszkolu DZIEŃ MAMY I TATY. Z tej wyjątkowej okazji rodzice chętnie i tłumnie przybyli by podziwiać swoje pociechy. Każda z grup, pod kierunkiem nauczycielek, przygotowała część artystyczną – były wiersze, piosenki, tańce i krótkie przedstawienia. Przedszkolaki dały z siebie wszystko. Tradycyjnie też dzieci wręczyły swoim rodzicom laurki, które tworzyły z wielką pracowitością przy pomocy swoich pań. Niektóre z nich były również podpisane ręką dziecka. Serca naszych mam i tatusiów rozczuliły się do tego stopnia, że uściskom i buziakom nie było końca. Tego dnia był też czas na miłe spędzenie chwil ze swymi pociechami i udział w zabawach integracyjnych oraz luźne  rozmowy pomiędzy rodzicami przy zorganizowanym dla nich poczęstunku.
Te krótkie chwile spędzone w przedszkolu z rodzicami z pewnością na długo pozostaną w pamięci zarówno mam i tatusiów – szczęśliwych, promieniujących, i dumnych ze swych pociech oraz tych najmłodszych, których trud, zaangażowanie i pokłady ogromnej miłości jakie włożyły w przygotowanie uroczystości zostały tak miło i szczerze przyjęte.
Tego dnia dzieciaki najpiękniej jak tylko umiały podziękowały swoim rodzicom za ich miłość.