Przedszkole nr 1

DZIEŃ DZIECKA 2013 r.

ponad 10 lat temu
 
 

 
DZIEŃ  DZIECKA  W  NASZYM  PRZEDSZKOLU !!!
          Dnia  04.06.2013r. obchodziliśmy Dzień Dziecka, najbardziej oczekiwane przez maluchy święto. Przedszkole wraz z rodzicami zorganizowało dla nich festyn  z mnóstwem atrakcji.
         Już od rana każdy przedszkolak nie mógł się doczekać nadchodzącej imprezy. Zaraz po obiedzie nasi podopieczni wyszli do ogrodu, bo tam czekała na nich wspaniała zabawa! Pani Dyrektor oraz Rada Rodziców zatroszczyli się o to, aby dzieci przeżyły niezapomniane chwile z okazji ich święta.
          Największą niespodzianką była „ciuchcia”, która obwoziła dzieciaki wraz         z rodzicami ulicami  naszego  miasta. Przybyły na imprezę klaun, zadbał o wspaniałą zabawę dla wszystkich! Były konkursy z olbrzymimi dmuchanymi piłkami, przeciąganie liny, zabawy z kolorową chustą, malowanie twarzy i gigantyczna zjeżdżalnia. Popis swoich umiejętności dały też przedszkolaki uczęszczające na zajęcia taneczne, które „wyginały” się do największych przebojów takich jak: „Ona tańczy dla mnie”, „Gangam style”.
Zabawa była znakomita co widać było po radosnych uśmiechach na twarzach naszych podopiecznych i ich bliskich. Dzieciakom nie zabrakło energii do samego końca a słoneczna aura dodawała blasku temu wyjątkowemu w życiu naszego przedszkola dniu.
To, jak wspaniale się wszyscy bawili, ilustrują pamiątkowe zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.
        Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w imprezie, jak też tym, którzy sprawili, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy.